ବ୍ରହ୍ମପୁର

ବେଗୁନିଆପଡା ଜନତା ହାଇସ୍କୁଲ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ କୁଇଜ ପ୍ରତିଯୋଗିତା l

ବେଗୁନିଆପଡା: (ପବିତ୍ର କୁମାର ରାଉତ) ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଣ୍ଡିଆନଇ ପଞ୍ଚାୟତ ଜନତା ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ୱ ବଜାୟ ରଖି ଏକ କୁଇଜ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରାଯାଇ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି l ଗତ ଜୁନ 8ତାରିଖ ଦିନ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଥିବା ପ୍ରବାସୀଙ୍କୁ ସିନିୟର ଓ ଜୁନିୟର ଭାବେ ଦୁଇଟି ଗ୍ରୁପରେ ଭାଗ କରାଯାଇ କରୋନା ସମ୍ପର୍କିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରା ଯାଇଥିଲା l ଏଥିରେ ସିନିୟର ବିଭାଗରେ ଭଗବାନ ଖଟେଇ, ସୁଶାନ୍ତ ପାଢ଼ୀ ଓ ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରଧାନ ଯଥାକ୍ରମେ ପ୍ରଥମ, ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ ତୃତୀୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜୁନିୟର ବିଭାଗରେ ଅଙ୍କିତ ପ୍ରଧାନ ଓ ରୁଦ୍ର ଗୌଡ଼ ଯଥାକ୍ରମେ ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ l ବିଡ଼ିଓ ଦେବବର ପ୍ରଧାନ, ବିଇଓ କମଳାକାନ୍ତ ସାହୁ, ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରତିନିଧି ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ କେ. ଭିମରାଜୁ ପାତ୍ର, ଶିକ୍ଷକ ପଙ୍କଜ କୁମାର ବେହେରା ଆଦି ଉପସ୍ଥିତ ରହି କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରିବା ସହ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ l ଏହାକୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିବା ଦେଖାଦେଇଥିଲା l