ଓଡ଼ିଶା

ନାବାଳିକାକୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥାନାରେ ଅଟକ ।

ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର: ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁକୁଡ଼ା ପଂଚାୟତ ଠାରେ ଗତ ରବିବାର ୭/୬/୨୦୨୦ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୁକୁଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଅଜୟ ଟପ୍ପୋ(୨୫)ଏବଂ ସହଯୋଗୀ ଜିତେନ(୨୬)ନାମକ ଦୁଇ ଯୁବକ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷ ର ନାବାଳିକା କୁ ନିକଟସ୍ଥ ବିହାବନ୍ଧ ଛକ ନିକଟକୁ ଚାଉମିନ ଖାଇବାର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ।ଚାଉମିନ ଖାଇସାରି ଫେରିବା ବାଟରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଉକ୍ତ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପିଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ସହିତ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ପିଡ଼ିତା ନିଜର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଙ୍କର ସହଯୋଗରେ ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଈଁ ସୋମବାର ୮/୦୬/୨୦୨୦ ତାରିଖରେ ଏକ ବୈଠକ ଡକାଇଥିଲେ କିନୁ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେଇନଥିଲେ।ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଙ୍କର ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ପିଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ୯/୬/୨୦୨୦ ତାରିଖ (ମଙ୍ଗଳବାର) ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଥାନାରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାଁ ରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।ଉକ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କୁ ଭିତ୍ତି କରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ କେଶ ନଂ ୧୩୮/୨୦ ଆଇପିସି ଧାରା ୩୭୬ ରେ କେଶ ରୁଜୁକରି ପିଡ଼ିତା ନାବାଳିକା କୁ ନିକଟସ୍ଥ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଡାକ୍ତରୀ ମୁଆଇନା ପାଇଁ ପଠାଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି I